Sete çıkan Destan dizisinden ilk kare geldi

Sete çıkan Destan dizisinden ilk kare geldi

52
0
PAYLAŞ

İlk kare setteki epik seriden.

Bozdağ Film imzalı ve ATV’de ekrana gelen Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin başrollerini paylaştığı Destan dizisi sette yayınlandı. İlk kare epik dizi setinden.

Hazırlık süreci bir yıldır devam ediyor, Hikayesi, oyuncu kadrosu ve dekorasyonu ile yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri ATV ekranlarında. Bozdağ Film imzalı ‘Destan’ dizisi sette yer aldı.

İmalat ve projelendirme Mehmet Bozdağ’a aittir; Ebru Şahin ve Edip Tepeli, Emir Khalilzadeh’in yönettiği; Senaryoyu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda yazdı. Eryılmaz’ın yazdığı Destan’ın çekimleri Bozdağ Film Yaylası’nda başladı.

Dizi yapımcısı ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal medyada paylaştı. Destansı dizinin çekimlerinin başladığının duyurulmasıyla birlikte tüm ekibe ve projede emeği geçenlere bol şans diliyoruz. keşke öyle olsaydı.

“Destan”da zaman dilimi, hikaye ve yapım olarak ilk defa seyirciler böyle bir prodüksiyona sahip oldu. Bakacaklarının müjdesini getiren Bozdağ, “Yetim ve yiğit kızın yüreği, öksüz. Türklerin yüreklerini gönüllerine vererek kaderlerini yeniden yazmalarının istendiği ‘Destan’ dizisi; Üretme, Tarihi ve güçlü kadrosuyla sadece Türkiye’de değil, dünyada da adından söz ettirecek. söylenmiş.

Gök Kağan Korkut Han’ın Orta Asya’nın engebeli bozkırlarında yetim kaldığı ‘Destansı’ dizi Efsanevi savaşçı dağ kızı Akkız ile yine Gök Saray’da Korkut Han’ın yetim kaldığı. Tegini Batuga arasındaki destansı aşk; Bu iki garip kuş, kılıçlarını ve kalplerini kalkan olarak severler. Yaparak imkansızı başarmaktır.


  • destan
  • mermer şahin
  • ve bir başlık ile
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK