Sarp Levendoğlu ve Naz Çağla Irmak galada görüntülendi

Sarp Levendoğlu ve Naz Çağla Irmak galada görüntülendi

50
0
PAYLAŞ

Sarp Levendoğlu ve Naz Çağla Irmak galada görüntülendi

‘Demir Kadın Neslican’ filminin başrol oyuncusu Naz Çağla Irmak, dün gece ‘Amaçsız Grup’ filminin galasına sevgilisi Sarp Levendoğlu ile katıldı. İlk kez yan yana görüntülenen çift ilgi odağı oldu.

Geçen gün, sosyal medya fenomenlerinin pandemi nedeniyle ertelendiği ve komik bir hayat sürdüğü ‘Amaçsız Grup’ filminin galası gerçekleşti.

Geçen hafta kucaklaştıkları fotoğrafla aşklarını ilan eden Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu, galada ilk kez birlikte objektiflerine de yansıdı.

Sarp Levendoğlu, filmde rol alan sevgilisi Naz Çağla Irmak’ı yalnız bırakmadı. Film öncesi basınla sohbet eden çift mutluydu.

Filmdeki rolüyle ilgili olarak Irmak, “Bir sosyal medya fenomenini oynuyorum. Hazırlanırken çok fazla YouTuber gördüm ve YouTube’a düştüm. Eğlenceli ve renkli bir karakterdir. Normalde pek takip etmem. Araştırma yaptığımda çok saygı duymaya başlıyorum. Emek ve çaba var. Her an, her saat aktif olmanız gereken bir iş. Bunu yeni dünyada bir iş olarak görüyorum. Emek ve efor sarf ettiklerini düşünüyorum” dedi.

Şeyma Subaşı neden Youtube’a döndü?


  • sarp levendoğlu
  • Sınırsız grup
  • Naz Çay nehri
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK