Şarkıcı Simge Sağın üniversiteden mezun oldu

Şarkıcı Simge Sağın üniversiteden mezun oldu

50
0
PAYLAŞ

Şarkıcı Simge Sağın üniversite mezunu

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, 40 yaşında üniversiteden mezun oldu. Right’ın vardığı sonuç: “Çok mutlu ve mutluyum.” sözleriyle tanımlamıştır.

Pop müziğin en ünlü isimlerinden Simge Sağın, 40 yaşında İstanbul Teknik Üniversitesi Şan Eğitimi Fakültesi’nden mezun oldu. Duygularını sosyal medyadan paylaşan Sağın, “Kendimi çok mutlu ve mutlu hissediyorum. Artık diplomam ve konservatuarım var” diyerek duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Bu fotoğraf benim için çok değerli. Size özellikle genç kızlara çok önemli bir mesajım var! Okuyun, çalışın, kendi ayaklarınız üzerinde durmayı öğrenin! O zaman kimseye boyun eğmek zorunda değilsiniz. Bu 15 oldu. yıllar önce yapmıştım.” okulu bırakmak… başına gelen çok değerli bir şeydi…

Ama burada en büyük teşekkür hocam Emel Şenocak’a ve tabii ki tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma… Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi’ne ne kadar teşekkür etsem az… Beni ne güzel ağırladınız. . Seni çok seviyorum! Hepinize harika bir gelecek ve harika bir hayat diliyorum.”


  • Sağdaki sembol
  • Sağ okul simgesi
  • Simge sağ Instagram
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK