Özge Borak, bilinmeyenlerini Hülya Koçyiğit’e anlattı

Özge Borak, bilinmeyenlerini Hülya Koçyiğit’e anlattı

17
0
PAYLAŞ

Özge Borak, Hülya Koçyiğit'e anlattı.  yabancılarından

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit’in sunumuyla gösterilen Film Gibi Hayatlar programına oyuncu Özge Borak konuk oldu. Borak kariyerinden ve hayallerinden bahsetti.

TRT2’de ekrana gelen ve Hülya Koçyiğit’in oynadığı Film Gibi Hayatlar’a konuk olan oyuncu Özge Borak, hayallerini ve kariyer hedeflerini anlattı. Anne babası ve ağabeyi Türkiye’nin en ünlü ve önemli bale sanatçıları olan Borak, böyle bir ailede oyunculuğa geçiş sürecini şu sözlerle anlattı:

“Balerin olmayı o kadar çok istedim ki olamadım ama diyelim ki hayat böyle başardı 8. O zamanlar 7 yaşındaydım, yapmadılar, balerin olarak gittim. konuk. 8 yaşında şehir tiyatrosunun çocuk bölümü açıldı, sınava girdim ve şekillendi aslında hiç pişman değilim çünkü tiyatro güzel bir şey… Mesleğim uzun bir kariyer çünkü bale yaptığınızda, bir yıl sonra hem karakter rolleri oynanıyor hem de antrenör oluyorsunuz, antrenör oluyorsunuz. Hayatım boyunca sahnede olabileceğim bir işim var, bu yüzden çok mutluyum.”

“ÖNÜNE VEYA SADECE ROLÜ GÖRÜYORUM”

Ünlü oyuncu proje seçerken önce hikayeye baktığını belirterek, “Önce role ya da sadece role bakmıyorum. Genel olarak, hikaye ne anlatıyor, nasıl anlatıyor, ne ölçüde? karakterler birbirleriyle ilgili, bana hangi rol teklif edildi, ne düşünüyorum, kiminle oynuyoruz, kim çekiyor, hangi kanal bir zincire bağlı gibi sorular… “hey denir.

Babasıyla Selçuk Borak’ı oynamak istediğini söyleyen oyuncu, “Doğrudan birbirimizle olmasak da hep aynı şeylerle karşılaştık. Balım’da beraber biraz dans ettik, öyle bir tat aldık” ama direkt babamla oynamayı gerçekten çok istiyorum…”

“Utanıyor muyum?” BENCE”

Aktör, yazacak bir fikri olduğunu söyledi ve “Kafamda çok fazla fikir, çok fazla hikaye var ama ‘Utanıyor muyum?’ diye düşünüyorum. Sanırım gerçekten yazanlar olduğu için beğenerek okuyorum, takip ediyorum… Hakkım olmayan bir nokta var. O yüzden şu ana kadar durdum ama en kötü ihtimalle yazacağım.” cümleleri kullanıldı.


  • Özge Borak
  • Özge Borak’ın babası
  • Özge Borak ailesi
  • Selçuk Borak
  • Film gibi yaşıyor Hülya Koçyiğit
  • Özge Borak Hülya Koçyiğit
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK