Nadide Sultan ve oğlunun içinde olduğu araç alev aldı

Nadide Sultan ve oğlunun içinde olduğu araç alev aldı

68
0
PAYLAŞ

Nadide Sultan ve oğlunun bulunduğu araç alev aldı

Şarkıcı Nadide Sultan, oğluyla birlikte arabasını sürerken korku dolu anlar yaşadı. Şarkıcı, oğlunun koltuğu alev alınca hemen müdahale etti. Olayın ardından Nadide Sultan, “Sıcaklığı fark ettiğimde dumanı gördüm. Bir fedakarlık yapıp Afrika’daki çocuklara gönderdim” dedi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Nadide Sultan ve oğlu Kaan’ın kullandığı aracın arka koltuğunda yangın çıktı. Şarkıcı, oğlu uyurken alevleri görmekten çok korkarken müdahale etti.

Nadide Sultan alevlere tüpüyle müdahale ederken yangının elektrikten çıktığı ortaya çıktı. Olayların ardından 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Nadide Sultan şu açıklamayı yaptı:

“ELEKTRİK TESİSATINDA OLAMAZ”

“Arabayla sürdüm. Akşam Kaan arkada uyudu. Sırtımda bir sıcaklık hissettim. Sonra sırtım ağrımaya başladı ve aracın arka koltuğundaki dumanı fark ettim. Hemen durdum ve temizlemeye çalıştım. İlk başta, pencereler açık olduğu için sigara izmariti olduğunu düşündüm. Hemen bir video çektim ve aracın videosunu çektim. Servise gönderdim elektrik tesisatından kaynaklı olabileceğini söylediler.

“HAYATTA KALDIM”

Eşim de çekimde oradaydı. Ateşi söndürdüm ve yavaşça devam ettim. Nedeni teknik bir hataydı. Arabamın aynı modeli yakın zamanda yakıldı. Hemen feda ettim. Kaza için bir fedakarlık yaptım ve Afrika’daki çocuklara gönderdim. Bir hafta önce Kaan kafasını çarpmıştı ve çok şişmişti. Kurşun dökümü hakkında hiçbir fikrim yok, ondan bir fedakarlık yaptım.”


  • nadir sultan
  • dergi
  • Ateş
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK