Melis Babadağ’dan AKŞAM’a özel açıklamalar

Melis Babadağ’dan AKŞAM’a özel açıklamalar

74
0
PAYLAŞ

Melis Babadağ'dan AKŞAM'a özel açıklamalar

TRT1’in yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Deniz Müzesi Komutanlığı’nda başlamasıyla yayınlandı. Dizide Zeynep rolünü oynayan oyuncu Melis Babadağ, Barbaros Hayreddin Paşa ve kardeşlerinin hikayesini anlatırken, dizinin yönetmeni Doğan Ümit Karaca projeyi AKŞAM’dan Hüsna Köşger’e anlattı.

Dün akşam yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin başlangıcı Deniz Müzesi Komutanlığı’nda gerçekleşti. Dizinin ana karakterlerinden Zeynep’i canlandıran oyuncu Melis Babadağ ve projenin yönetmeni Doğan Ümit Karaca, AKŞAM’dan Hüsna Köşger’e Akdeniz’in Kılıcı’nı anlattı.

‘ÇOK İYİ BİR ÜRETİMDE OLMAK HER ZAMAN MEMNUNİYETTİR’

Bu projede Melis Babadağ’ı hangi karakteri göreceğiz? Bu karakteri oynadığı diğer eserlerden farklı kılan nedir?

“Tabii diğer birçok karakter gibi anlatamadığım sırları olan bir karakter. Çok fedakardır, yetimhanede çalışmaktadır. şifacı. Ve hayat onu istemese de bir savaşçı yaptı. Kendini ve çocuklarını kötü adamlara karşı savunacak kadar güçlü ve cesur.”

Şimdiye kadar oynadığınız rollerden farklı bir rol oynuyorsunuz. Böyle tarihi bir karakterin seçilmesinin nedeni neydi?

“Çok iyi bir yapımda olmak her zaman tatmin edici, güzel bir deneyim. Tekrar eden işlerde rol aldığımda biraz farklı bir yere gidiyor. Benim için oyunculuk bir deneyim, hayatta bir macera alanı. Zevk almalıyım. , ne yaparım.

Benim için ekstrem bir deneyim olacak. Kılıç dersleri aldım, çok savaşırım. Ben her zaman romantik komedileri severim ve orada oynamayı çok keyifli bulurum. Her zamanki gibi aile işletmesi. “

‘BUNLARIN HEPSİ KARAKTERİNİZE UYGUN’

Tüm hikaye dizileri arasında farklı bir konseptle diziyi görüyoruz. Çünkü denizde bir hikayesi var. Yurtdışından gelen bir ekip olduğunu biliyoruz. Sadece ilk bölümden bahsediyorsak diğer hikaye serilerinden farklı olarak nasıl bir kayıt tekniği kullandınız? İzleyici olarak neyi farklı göreceğiz?

“Bizim için de çok ciddi bir öğrenme aşaması oldu. Dediğiniz gibi bu denizde geçen ilk hikaye. Dönem artı bugün olarak ülkemizde hala denizle ilgili bir hikaye yok. bu aslında ne ve nasıl yapılır işte, denizde mi yoksa suyla dolu havuzlarda mı yoksa tamamen bluebox ile kaplı havuzlarda mı olduğu ile ilgili susuz …

Doğan Ümit Karaca, oyuncular Melis Babadağ ve İsmail Filiz’in ortasında.*

Hiçbirimizin ülkemizde ciddi bir deneyimi olmadı. Asıl sorun budur. Oraya giden ekip aslında başlama sırası açısından bu eksikliği bizim için telafi etti. Giriş sekansı yaptıkları bir projedir. Mısır’dan Adel Adeeb adında bir yönetmen arkadaşı geldi ve bir Alman kameraman geldi.

Bu kişilerin zaten denizde proje deneyimi var. Aslında, bu gemileri inşa ederken ve pratik olarak onları çekerken bize öncelikle rehberlik ettiler. Ama sonuçta anlatılanlar bir hikaye. İmkanlarınız dahilinde her şeyi sağlayabilirsiniz. “

Çok güçlü bir oyuncu kadrosu var. Bu bile projeyi heyecanlı kılıyor. Karakterlere isim seçerken hangi kriterler belirlendi?

“Yaptığı işte her zaman iyi olan ve iyi yapan insanlar var. Neden o, neden ilk bölümden seçildiği değil, hepsinin karakterlerine çok iyi uyduğunu söyleyebilirim, her biri kendi karakterini somutlaştırdı. çok iyi oynadı.”


  • barbar
  • barbaroslar oyuncu
  • barbarlar konusu
  • Barbaroslar Deniz Müzesi
  • melis babadağ barbaroslar
  • doğan umut karaca barbaroslar
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK