İrem Sak, kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz’la aşk yaşamaya başladı

İrem Sak, kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz’la aşk yaşamaya başladı

41
0
PAYLAŞ

İrem Sak, kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz'a aşık oldu.

Birçok başarılı projede yer alan güzel oyuncu İrem Sak’ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. Sak, kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz’a aşık olmaya başladı. Kameraya yakalanan çift, soruları cevapsız bıraktı. Hızla araçlarına yönelen ikili, kendilerine sorulan soruları cevapsız bıraktı.

Yalan Dünya dizisinde dünyaya geldiği Tülay karakteri ile çok iyi karşılanan İrem Sak, uzun süren yalnızlığına son verdi. Yeni bir aşka yelken açan Sak, NBA takımlarından Philadelphia 76ers forması giyen basketbolcu Furkan Korkmaz ile yaşamaya başladı.

Kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi Furkan Korkmaz ile ilk kez Yeniköy’de görüntülenen İrem Sak, paniğe kapıldı. Gazetenin VIP kameraları tarafından fark edilen ikili, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İrem Sak, basının özel hayatıyla ilgili sorularını yanıtsız bırakırken, aracına binerek uzaklaştı.

FURKAN KORKMAZ KİMDİR?

Furkan Korkmaz, 24 Temmuz 1997’de İstanbul Bakırköy’de doğdu. Basketbola okul takımında başlayan Korkmaz, daha sonra Murat Murathanoğlu yönetimindeki basketbol kulübü Başkent 34’te forma giydi. Başkent 34’teki antrenörü Leyla Çalışkan’ın Yeşilyurt Spor Kulübü’nde göreve başlamasının ardından Korkmaz, Yeşilyurt Spor Kulübü’nde oynamaya başladı.

2012 yılında Korkmaz henüz 15 yaşındayken 250.000 dolara Anadolu Efes’e katıldı. 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda ilk kez Türk milli basketbol takımında forma giydi ve turnuvanın en genç oyuncusu oldu.


  • İrem Sak
  • Furkan korkusuz
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK