Haluk Levent koronavirüs aşısı çağrısında bulundu

Haluk Levent koronavirüs aşısı çağrısında bulundu

41
0
PAYLAŞ

Haluk Levent koronavirüs aşısı için çağrıda bulundu

Yaptığı yardımlarla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Haluk Levent, dün akşam Bahçelievler’de verdiği halk konseri ile hayranlarının karşısına çıktı. Sevilen şarkılarını seslendiren Haluk Levent, herkesi korona virüsüne karşı aşı olmaya çağırdı.

Bahçelievler Belediyesi’nin düzenlediği halk konserinde sahne alan Haluk Levent, vatandaşları aşı olmaya çağırdı.

Milli Egemenlik Parkı’ndaki konserde Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve çok sayıda Haluk Levent taraftarı katıldı. Sağlık çalışanları ve Cumhurbaşkanı Bahadır, sahneye çıkarak Haluk Levent ile birlikte “Akdeniz Akşamları” şarkısını seslendirdi. Etkinlikte sağlık çalışanları, şarkıcı Haluk Levent’e plaket takdim etti.

Şarkıcı Haluk Levent, iki doz aşı aldığını belirterek, “Ben de koronavirüse yakalandım. Ben de iki doz aşı yaptırdım. Doktorlar bana çifte aşım olduğu için koronavirüsü kolayca yeneceğinizi söylediler. Tat ve koku alma duyum gitmedi. Ateşim yükselmedi. Ağrım yoktu. 10 gün evde. tatillerim vardı. Bilime inan. Doktorlara inan. hadi aşı yapalım Başkalarının zarar görmemesi için aşı yapalım. Sağlık çalışanlarına çok değer veriyorum. Ağabeyiniz Haluk gibi ben de aşılarla ilgili olumsuz görüşleri olan komplo teorilerine inanmıyorum” dedi.


  • Koronavirüs
  • koronavirüs aşısı
  • haluk levent
  • konser
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK