Halit Ergenç ve Melis Sezen’i buluşturan proje! Ünlü isimlerin yeni dizisi belli...

Halit Ergenç ve Melis Sezen’i buluşturan proje! Ünlü isimlerin yeni dizisi belli oldu

42
0
PAYLAŞ

Halit Ergenç ve Melis Sezen'i buluşturan bir proje!  Ünlü İsimlerin yeni dizisi belli oldu

Halit Ergenç’ten müjdeli haber geldi. Disney Plus’ın marka ve yetenek kıyafetleri olan Halit Ergenç’in yeni dizisi belli oldu. Disney Plus’ta yayınlanan olan noun başlıklı ile dönmeye doğru oyuncuya, seyirciyi diziyi kilitleyen Sadakatsiz bir gidişli ekran Meliszen çizilecek. oyuncu ve genç yetenek Melis Sezen’i buluşturan o proje ve diğer detayar karşınızda…

Ekranların sevilen projesi Halit Ergenç’in yeni belli oldu. Fatih Aksoy’un Yapımcılığını Üstlendiği Ve Disney Plus’ta Yayınlanacak Olan Nomen Adlı Dizi Ile Ekranlara Dön Hazırlanan Tierlü Oyuncuya, Sadakatsiz Dizisinde Derin Karkarkat Hayat Ve Başarılı Performansı ile Dikkat Çeken Melis Senzen’in de Eşlik Etkisi Öğrenildi.

Distopik ile merak uyandıran noun dizisinde Halit Ergenç’in telepatikler ile iletişim kurabildiğini kullanan ancak bu kadar pahalılığını yaşıyor.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın tuhafiye velet, Disney Plus’ın marka ve yetenek yarışması olan Halit Ergenç’in yeni dizisi merak konusuydu.

Yaz başında Türkiye pazarına içine taşınan Disney Plus dev ataklarına ara okumaya devam ediyor. gelecek olan 15 yıldızın geleceğiyle ilgili bir platform olacak. Bu dev isimlerin çekeceği planlar de tek tek belli oluyor. Halit Ergenç’in Disney Plus’ta yayınlanacak olan dizisinin adı: Nomen… projesi projesi dizisi, film ve televizyon projeyen ismi Fatih Aksoy…

Senaryosunu Zafer Külünk’ün yazı diziyi Fatih Kızılgök yönetecek. Distopik bir hikayesi olan dizide Halit Ergenç’in rol arkadaşlarından biri belli oldu. Sadakatsiz dizi kariyerinde önemli bir adım atan Melis Sezen kadın yıldızlarından biri oldu. Halit Ergen’in dizide üreticilerinden dolayı yapıtla telepatik bir kişiyle kendisi ile kiminle hayat yapacağını ise henüz belli değil.

Öte yandan Fatih Aksoy’un patronu olduğu Medyapım, Disney Plus’a Bahadır İnce’nin yöneteceği, Urla’da çekilecek olan “Ru” ve Özer Feyzioğlu’nun yöneteceği “Siyaha Bulaşan Kadınlar” adlı 2 dizi daha hazırlıyor.

Senaryo çalışmaları devam eden Siyaha Bulaşan projesinden teklif alan Cansu Dere’nin başka bir dizide yer öğrenildi. Büşra Cebe’nin aynı şekilde olacak olan dijitale uyarlanacak olan kadın yıldızları belli olacak.


  • halit ergenç
  • melis sezen
  • cansu dere
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK