Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici Kuruçeşme’de kulakların pasını sildi

Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici Kuruçeşme’de kulakların pasını sildi

22
0
PAYLAŞ

Hakan Altun ve Hüsnü Şençiler Kuruçeşme'de birbirlerini sildi.  kulaklardan pas

Kuruçeşme Açık Hava Konserleri’nde Hakan Altun ve Hüsnü Şenlenen sahne aldı. Sevilen şarkılarını seslendiren Hakan Altun, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Hüsnü Şençiler, konserin ilerleyen dakikalarında Kuruçeşme Açık Hava’da 9/8’lik havalarla coştu.

Kuruçeşme Açık Hava Konserleri, arabesk müziğin güçlü yorumcusu Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şençiler’i ağırladı.

Konserin ilk bölümünde ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şençiler sahne aldı. “Tanrı İstemiyorsa” şarkısını hayranlarının önünde seslendiren ünlü sanatçı, klarnetiyle nostaljik rüzgarları Kuruçeşme kıyılarına taşıdı. Ünlü sanatçı, repertuarına “İstanbul Olalı” şarkısını da ekledi. Ünlü sanatçı, verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı. Enstrümantal şarkılarıyla dinleyenlerin gönlünü fetheden Şençiler, Kuruçeşme Açık Hava’da 9/8 seslendirdiği konserin ilerleyen dakikalarında kendisine ilham veren ünlü sanatçı, “Babuba” ve “Harmandalı” şarkılarıyla sevenlerine eğlenceli dakikalar yaşattı. .

KURUÇEŞME’DE ARABESKUE VİNCİ

Konserin ilk yarısının sonunda Arap müziğin prensi Hakan Altun “Telefon” şarkısıyla sahne aldı. Konserde en sevilen aşk şarkılarını seslendiren hayranları Hakan Altun’un şarkılarına eşlik etti. Altun, romantik şarkılarıyla onu üzerken, hareketli şarkılarıyla da sevenlerini eğlendirdi.

Konser sonunda Hüsnü Şenlenen alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde yeniden sahne aldı. İki müzik devi Hakan Altun ve Hüsnü Şenlenen düetleriyle sevenlerine unutulmaz bir konser gecesi yaşattı.

“1988’DEN BERİ ARKADAŞIZ”

Konser öncesi magazin basınına röportaj veren Hakan Altun ve Hüsnü Şençiler; Sevinçlerini “Boğazın en güzel yerindeyiz. En güzel şarkılarımızı misafirlerimiz için çalacağız, çok heyecanlıyız” dedi. Hüsnü Şenlenen arkadaşlıklarının okul yıllarına dayandığını belirterek, “1988’den beri tanışıyoruz. Aynı okuldaydık. Yıllar sonra ilk defa Hakan Hüsnü projesini yaptık. “Hakan Altun ünlü sanatçıyı ‘Hüsnü ile müzik yapmak benim için çok özel bir şey… Hüsnü Türkiye’nin gururu’ sözleriyle övdü.

İBRAHİM TATLISSE HEYECANI

Ünlü sanatçılar İbrahim Tatlıses’in de Kuruçeşme Açık Hava’da konser verecek olmasından duydukları memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi:

“İbrahim Tatlıses’in yıllar sonra Kuruçeşme Açık Hava’da sahne alacağı müjdesini aldık. Bu çok iyi bir haber. Bu inanılmaz bir şey. Şükürler olsun ki bugün bize gösterdi. Dizi başladığında biz de çok heyecanlandık. Pandemi sırasında İbrahim Abi ayağa kalkıp bize her şeyi anlattı. Çok güzel bir yol açtı. İbrahim Abi’yi televizyon programının açık hava konserinde görmek çok sevindirici. İbrahim Abi’ye buradan saygılarımızı iletiyoruz.”


  • arzusuz
  • Hakan Altun
  • Kuruçeşme
  • konser
  • İbrahim Tatlıses
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK