Gelinim Mutfakta’da duygusal anlar… Demet Akalın, yarışmacının kızını kaybettiğini duyunca gözyaşlarına boğuldu

Gelinim Mutfakta’da duygusal anlar… Demet Akalın, yarışmacının kızını kaybettiğini duyunca gözyaşlarına boğuldu

33
0
PAYLAŞ

Demet Akalın’ın ev sahipliğinde düzenlenen Gelin Mutfağı programına katılanlardan Filiz, önce eşini sonra kızını kaybettiği anları anlattı. Filiz-Leydi’nin söyledikleri üzerine duygulu anlar yaşayan Demet Akalın, gözyaşlarına boğuldu.

Gelinim Mutfak’ta Kanal D’de yayınlanan bölümde 17 Cuma günü stüdyoda duygulu anlar yaşandı.

Filiz, “Her zaman gülümseyen insanlarda büyük acılar vardır” diyen Nilgün Hanım’ın sözleri üzerine, “Eşim trafik kazasında öldü. Televizyondaki haberlerden eşimin ölümüne gülen insanlarda gerçek bir acı var. En acı yara oğuldur. Ben de bir eşin acısını yaşadım ama çocuğun acısı beni çok hasta etti. Öyle bir acı ki hiçbir şeye benzemiyor. Kızımın mezarına gittiğinde bile, ah bebeğim burada nasıl uyuyorsun, yatağın boş. sana doyamıyorum Kızım çok zekiydi, kimse onun yerini alamaz. İlkokul çağında öldü, benim bir kızım olacaktı.

Kızımın beyin tümörü vardı. En kötü kanser türüydü ve milyonda bir ortaya çıktı ve kızımı vurdu. Doktorlar kızımın zekasını ölçtüğünde şok oldu ve “Bu aşırı zekadan kaynaklanıyor” dedi. Bebeğimin beynini üç kez açtın. “Kızınızın 2 yılı kaldı” deyince hastaneyi yıktım. Kızım kucağıma oturdu ve ‘Ağlama anne, cennette senin için şefaat edeceğim’ dedi. Kızım acısı yüzünden dünyayı göremedi. “Doktor Amca, saçımı kes ama beni kurtar” diye bağırdı.

Filiz’in söylediklerinden çok etkilenen Demet Akalın, “Filiz çok mutlu görünmeye çalışıyor ama çok zor. Bütün takım mahvoldu, seni sakinleştirmeye geldim. Umarım ikizlerin olur seni hep mutlu görmek istiyorum lütfen yapma. “Acımız bundan dolayı çok taze. Allah herkese ardışık ölümler nasip etsin” dedi.


  • benim gelinim mutfakta
  • bir demet tut
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK