Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın sarmaş dolaş görüntüleri olay oldu

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın sarmaş dolaş görüntüleri olay oldu

15
0
PAYLAŞ

Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın iç içe görüntüleri olaya dönüştü

Çocuk istemedikleri için Hakan Baş ile sorun yaşadığı iddia edilen Cam Tavanlar dizisindeki Bensu Soral ve eski ortağı Kubilay Aka’nın samimi fotoğrafları ortaya çıktı. İkili magazin gündemine bomba gibi düşerken Bensu Soral’dan açıklama yapılmadı.

Evli çift Bensu Soral ve Hakan Baş’ın evliliğinde çocuk meselesi nedeniyle kara bulutlar dolaşmaya başladı. Çiftin evliliğinde sürtüşmeler yaşanırken, son gelişmeler derginin gündeminde deprem etkisi yarattı.

Snob Magazine, Bensu Soral’ın geçen ay final yapan Cam Tavanlar serisindeki partneri Kubilay Aka ile 18 Temmuz 2021 günü saat 12:15’te çektiği samimi fotoğraflarına ulaştı.

Kireçburnu’nda terk edilmiş bir binanın çatısında çekilen fotoğraflarda, Soral’ın başını Aka’nın omzuna koyması dikkat çekti.

Bensu Soral’ın eşi Hakan Başı’nın Emirgan’da bir mekanda ünlü Mina Ceran fenomeni ile eğlendiği ve oldukça samimi olduğu iddia edildi.

Hakan Baş’ın açıkladığı haberin ardından ikili, şu ifadeleri kullanarak ortak bir açıklama yaptı:

“Dün gece bazı medya kuruluşlarında yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi ikimizin de uzun zamandır tanıdığı bir arkadaşımız… Şu anda evliliğimiz ile ilgili hassas bir süreçteyiz. biraz zamana ve ayrıca hassasiyetinize ihtiyacım var.”


  • bensu soral
  • Han başı
  • dergi
  • kubilay aka
  • Cam tavanlar
  • benim seran
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK