Acun Ilıcalı’dan Güntekin Onay’a Exxen tepkisi

Acun Ilıcalı’dan Güntekin Onay’a Exxen tepkisi

14
0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı'dan Güntekin Onay'a exxen tepkisi

Güntekin Onay’ın paylaşımını gören Acun Ilıcalı, “1.5 saat Exxen’e üye olmaya çalıştım. Sitede başarılı olamadım. 9300’e mesaj attım. Ücret ödendi, bu sefer şifre ‘olmadı’ oldu. Acun Ilıcalı, katıldığı canlı yayında sert davrandı, Ilıcal, “Sevdiğim insanlar bunu yapınca üzülüyorum” diyerek yanıt verdi.

Güntekin Onay geçen gün, “1.5 saat Exxen’e üye olmaya çalıştım. Sitede başarılı olamadım. 9300’e mesaj attım. Ücret ödendi, bu sefer şifre çıkmadı” dedi. . 19:45’teki maçları göremedim. 22:00 için umudum devam ediyor! ”Paylaşıldı.

Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık’ın sorularına yanıt olarak tweetle ilgili sert açıklamalarda bulundu. Ilıcal dedi ki:

“Güntekin Onay’dan ciddi anlamda rahatsız oldum. Tesisiniz hakkında tweet mi atıyorum? Acaba bir kusur mu var. Kusura bakmayın Güntekin, tesisinizde bir platform var. Orada bir arıza varsa tweet atmıyorum. Üzgünüm, sevdiğim insanlar bunu yaptığında.

Acun Ilıcalı’nın sözlerinin ardından Güntekin Onay yeni bir paylaşımda bulundu, “Girişimciliği, projeleri ve başarılarıyla gurur duyduğum sevgili dostum Acun Ilıcal’ın teknik sorunumu Exxen Investment ile bizzat algılamasına şaşırdım… arkadaşlar aradılar teşekkür ederim. . Bitti. ”diye yanıtladı kendi sözleriyle.


  • Güntekin onayı
  • acun lıcalı
  • dergi
  • heyecan
  • cıvıldamak
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK