ABD’deki pahalılıktan şikayet eden Tolga Karel Türkiye’ye mi dönecek?

ABD’deki pahalılıktan şikayet eden Tolga Karel Türkiye’ye mi dönecek?

32
0
PAYLAŞ

Tolga Karel, ABD'deki yüksek maliyetler üzerinden Türkiye'ye mi dönüyor?"

Amerika’ya yerleşen ve son yıllarda lojistik şirketi kuran Tolga Karel, Instagram paylaşımıyla ülkede yükselen fiyatlara isyan etti. Konuşmalarının ardından Türkiye’ye dönmesi beklenen Karel, yeni bir göreve dönmeyeceğini duyurdu.

Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği ve daha sonra Amerika’ya yerleştiği Oğuz karakteriyle parlayan Tolga Karel, tır şoförlüğü yaptıktan sonra kendi lojistik şirketini kurdu.

Ülkede yükselen fiyatlara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla isyan eden Karel, “Bir konuyla ilgili gözlemimi paylaşmak istiyorum sevgili dostlar. Amerika’da Kovid sonrası hayat çok pahalıydı. Enflasyon rakamları yüzde 30’dan yüzde 30’a çıktı” dedi. konuşulacak. Her şey çok pahalı. Evler, arabalar… her şey… Aslında yeşil kartlı birçok Türk arkadaşım vatandaşlık aldıktan sonra memleketlerine dönmek için adımlar atıyor ve bu konuda onlara katılıyorum.”

Karel, ifadesine göre Türkiye’ye döneceğine dair iddiaların ortaya çıkmasının ardından yeni bir gönderi paylaştı. Karel şu açıklamayı yaptı:

“Bu saatten sonra dönmek benim için zor dostum. Çünkü ailem, karım ve çocuklarım buralı… Ve burada yaşamaktan mutlular ama bir aileyi geri vermek çok daha mantıklı görünüyor. tamamen “Türkler”den oluşmaktadır.


  • tolga karel
  • Amerika
  • Türkiye
  • dergi
  • sosyal medya
  • yaprak dökümü
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK