3 sene önce nikah kıyan Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan düğün yaptı

3 sene önce nikah kıyan Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan düğün yaptı

18
0
PAYLAŞ

Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan 3 yıl önce evlendi.

Bez Bebek dizisinde hayat verdiği ikon figürüyle adından söz ettiren Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan, 3 yıl önce nikah masasına oturmuş ancak hamilelik ve pandemi nedeniyle düğünü ertelemişti. Güzel oyuncu gelinliği ve damatlığı ile çektikleri fotoğrafı Instagram’da “Tam bir ay önce bugün düğünümüz oldu. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımızın katıldığı çok eğlenceli bir düğün oldu” notuyla paylaştı.

Üç yıl önce nikah masasına oturan Fatoş Kabasakal ve Erkan Kayhan çifti, hamilelik ve pandemi nedeniyle ertelenen düğünlerini gerçekleştirdi.

Ünlü çift, Sait Halim Paşa Konağı’nda görkemli bir düğün kutlarken, sadece aile ve yakın dostları davet edildi. Fatoş Kabasakal, sosyal medya hesabından müjdeli haberi verdi. Düğün fotoğraflarını paylaşan Kabasakal, duygularını takipçileriyle paylaştı.

Gelinliği ve damadı ile pozlarını paylaşan Kabasakal, şu notu düştü: “Hamilelik ve pandemi süreci nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız düğünümüzü nihayet gerçekleştirdik. Bu geçen ayın günü: 08/12/2021. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımızın katıldığı çok eğlenceli bir düğün oldu. Mutlu olabilmem için hayallerimden bile güzel bir düğün düzenlediği için eşime ve yol arkadaşıma teşekkür ederim. Seni seviyorum canım. Ve bu özel günde bizimle tanışan herkese teşekkür ederim. yalnız kalmadım. iyi ki varsın.”


  • Fatoş aptal
  • Erkan Kayhan
  • düğün
  • dergi
  • sosyal medya
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK