‘Osman Bey’ efsanesi geliyor… Yeni sezon heyecanlandırdı

‘Osman Bey’ efsanesi geliyor… Yeni sezon heyecanlandırdı

132
0
PAYLAŞ

'Osman Bey' efsanesi geliyor ??  heyecanlı yeni sezon

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı ATV’nin en sevilen yapımlarından Kuruluş Osman dizisinin üçüncü sezon ilk fragmanı yayınlandı. Fragmana su altı görüntüleri damgasını vurdu.

Yeni hikayesi ve güçlü kadrosuyla üçüncü sezona bomba gibi hazırlanan ATV rekortmeni dizisi ‘Kuruluş Osman’ın üçüncü sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı.

İmalat ve projelendirme Mehmet Bozdağ’a aittir; Ahmet Yılmaz’ın yönettiği ve Osman Bey’in başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı dizi, ilk sunumuyla yeni sezonda ekranda bambaşka bir “Organizasyon Osman”ın görüleceği mesajını verdi.

RÖPORTAJI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tanıtımda bu sezon hikayenin önemli bir parçası olacak Turgut Bey karakterinin yanı sıra İnegöl Tekfuru Nikola’nın Osman Bey’e karşı birlik çağrısı yaptığı bölgenin en güçlü Tekfurularından Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses yer aldı. , Çevre bölgede dengeleri değiştirecek olan Bilecik Tekfur Rogatus Laskaris ve Katalan savaşçılar.

SU ALTINDA EYLEM GİYİN

Tanıtımda en çok konuşulan sahnelerden biri de su altında çekilen nefes kesici aksiyon sahnesiydi. Osman Bey’in Bizans askerleriyle su altında savaştığı sahne, dizinin takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Yakında ATV ekranlarında başlayacak olan 3. sezon için geri sayım sürerken, ‘Organizasyon Osman’ etkileyici hikayesi, ekrana gelecek yeni oyuncuları şaşırtıcı karakterlerle tüm anıları geri getirmeye hazırlanıyor. göz kamaştırıcı yeni dekorasyonlar.


  • kuruluş osman
  • Osman Fragmanı Kur
  • dergi
  • Burak Özçivit
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK