Yüz yüze eğitim İstanbul trafiğini vurdu

Yüz yüze eğitim İstanbul trafiğini vurdu

38
0
PAYLAŞ

Yüz yüze eğitim İstanbul'da trafiği etkiliyor

Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte İstanbul’da trafik yoğunluğu arttı. Trafik yoğunluk haritasına göre şehirdeki yoğunluk sabah 09:50’den itibaren yüzde 50’ye ulaştı.

İstanbul’da yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte trafik yoğunluğu arttı.

AA’da yer alan habere göre; Sabah saatlerinden itibaren okula gitmek ve çalışmak isteyen vatandaşlar toplu taşıma araçlarını kullanarak trafik yoğunluğu oluşturdu. Çok sayıda servis aracının trafikte olduğu ancak bazı Metrobüs duraklarının yanı sıra aktarma merkezi olan tramvay ve metro istasyonlarının da aşırı kalabalık olduğu gözlemleniyor.

Araçlar 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde Edirne ve bağlantı yollarına doğru yavaş yavaş hareket ederken, Anadolu yakasında Sancaktepe-Ataşehir arasında TEM karayolu üzerinde Edirne yönüne ve Ataşehir mevkiinde Ankara yönüne doğru trafik gözlemlendi.

Kartal-Kartal arasındaki trafik, D-100 karayolu üzerinde, Kartal ve Maltepe’den Kadıköy istikametinde ve Ankara istikametinde yeniden arttı.

Avrupa yakasında D-100 otoyolu Avcılar, Küçükçekmece, Edirnekapı, Halıcıoğlu Köprüsü ve Okmeydanı lokasyonlarında yoğunluk arttı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin trafik yoğunluğu haritasına göre, şehirdeki trafik yoğunluğu saat 09:50’de yüzde 49 oldu.

Bu sırada Cevizlibağ üst geçidindeki köpekler yolcuların ilgi odağı oldu. Bazı yolcular köpekleri severken bazıları yemek verdi.


  • İstanbul trafik haritası
  • istanbul son dakika trafik durumu
  • Yüz yüze eğitim
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK