UberAşı kampanyasının süresi uzatıldı

UberAşı kampanyasının süresi uzatıldı

36
0
PAYLAŞ

Uber aşı kampanyası uzatıldı

Uber aşı kampanyasının süresi, yoğun ilgi nedeniyle Eylül ayının sonuna kadar uzatıldı.

Uber, devam eden kullanıcı ilgisi nedeniyle Türkiye’de Mayıs ayında başlattığı aşı hastanesi freeride kampanyasını Eylül ayı sonuna kadar uzatacağını duyurdu.

DHA’da yer alan habere göre; Uber’in başlattığı Uber aşı kampanyası kapsamında, uygulama kullanıcılarının İstanbul, Ankara ve İzmir’deki özel ve kamu hastanelerinin aşı merkezlerine birinci ve ikinci doz olmak üzere dört kez ücretsiz seyahat edebilecekleri açıklandı.

UBERASI kodu ile yolculuk başına 40 liraya kadar geçerli olan kampanyanın, kendi aşı randevunuza gitmek veya aşı olan bir yakınınızı Uber taksiye bindirmek için kullanılabileceği belirtildi.

HEDEFİMİZE KISA SÜREDE ULAŞTIK

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Bu projeye toplam 1 milyon TL bütçe ayırarak aşı hastanelerini ücretsiz gezmek istedik ve bu proje ile kısa sürede hedefimize ulaştık. Türkiye’deki aşılama sürecine de katkıda bulundu. Sabit talep. “Kampanyamıza ek bütçe ayırmaya ve devam ettirmeye karar verdik. Türkiye’deki aşılama sürecini daha da desteklemek için kampanyamızı Eylül ayı sonuna kadar uzatıyoruz.” “dedi.


  • aşırı aşı
  • Uber aşı kampanyası
  • uber içermeyen aşı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK