SSB Başkanı Demir’den dikkat çeken çıkış: Başka lüksümüz yok

SSB Başkanı Demir’den dikkat çeken çıkış: Başka lüksümüz yok

40
0
PAYLAŞ

SSB Başkanı Demir'den başlayan girişim: Başka lüksümüz yok

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii şefi İsmail Demir, “Dünyada randevunun bölgelerine bak sıkıcı aşındırmak. Türkiye’nin kendi kendine yetmek ve güç oluşturmaktan başka alternatifi adeduısında

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, “Türkiye’nin DISA’nın önemli değerlendirmelerini büyütmek için, “Türkiye’nin stratejikde ‘disa ısmarlama’ diye bir lüksü olamaz, bu kendimize yetmeliyiz” dedi.

“Gökhan”si Türkiye için neden amaç? Dikkat Yunanistan detayı

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir, Türkiye Odalar ve Borsalar Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde düzenleme düzenleme’Verimlilik Topluluğu Liderlik Kampı 22′ katıldı. Burada, dünya çapındaki Demir, Ukrayna-Rusya savaşını hatırlatarak, dünya çapındaki bölgelerdekine baktığınızda hedefiniz ateş çemberi. Güç bugün artık teknoloji, bilim ve sahada var olacak, gerçekleştirilecek olacak, hasımlarınıza potansiyel teknoloji ve mümküne sahip olmak anlamına geliyor. Bu da tabi sadece laf ile olmuyor” dedi.

Dünyada ilk ve tek… Türkiye’nin güç katacak! Goreve hazırlanıyor

‘TAVİZ OLMAMASI GEREK’

İsmail Demir, dijital öğretmenin çok kolay olduğunu söyledi. Teknolojinin en kullanımlarının kullandığı vurgulayanların kullandığı Demir savunma sanayisinin, “kullanımlarını, teslimlerini, görünüşe bakmadan gelenler.” taviz alabilir. projelerde 10 Yıl Önce Konuşmadığımız Kavramları Konuşuyoruz, iddialıyız, Hayallerimiz Büyük.Sizer Ne Kadar Donanımlı Olursanız Bizler de Sizlerin Donanımlı Olmanız İçin Ne Kadar Önünzü Acarsak O Hayallere Umutla Bakarız “DIYE Konuştu.

Dünyada sayılı ülke var: Türkiye’nin ilk Kuş Çarpma Test Tesisi TUSAŞ’ta kuruluyor… MMU’da kullanılacak

‘ÖNEMLİ ADIMLAR ATTİK’

İsmail Demir, Sanayii Demir, Sanayii Demir, Sanayii Demir, Sanayii Demir, Sanayii Demir, Sanayii Demir, sanayii tarafından tercih edilmek üzere hedefli olmak için “önden uygun olacaktır. Bu, bizim hedefimiz. ‘Dışa muhasebe’ diye bir kavram da aslında kabul etmiyoruz.

“Eleştiri tasarım” tamamlanıyor… Yerli teknoloji derin denizlere

Rusya Ukraynada Bayraktar sahnede: Cehenneme hoş geldin


  • SSB Başkanı demir
  • ssb başkanı demir son dakika
  • Türkiye Savunma Sanayii
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK