Pazar günü İstanbul’da bu yollar kapalı olacak

Pazar günü İstanbul’da bu yollar kapalı olacak

44
0
PAYLAŞ

İstanbul'da bu sokaklar Pazar günü trafiğe kapatılacak

Boğaziçi Triatlonu nedeniyle İstanbul’da bazı caddeler Pazar günü trafiğe kapatılacak. İstanbul Valiliği, kapatılacak sokaklarla ilgili açıklama yaptı.

Boğaziçi Triatlonu nedeniyle 12 Eylül Pazar günü İstanbul’da bazı caddeler geçici olarak trafiğe kapatılacak.

İstanbul Valiliğinin açıklamasına göre, triatlon; Yüzmede Kanlıca İskelesi ile Küçüksu İskelesi arasında, bisiklette Küçüksu-Kavacık-Harp Akademileri Kavşağı-TEM Otoyolu Güney Şeridi arasında ve koşuda Küçüksu-Körfez sokakları arasında olmak üzere 3 parkurda yapılacaktır.

Bu kapsamda Levent ve Çilekli TEM otoyol bağlantıları saat 05:30’dan itibaren trafiğe kapatılırken, sürücüler Büyükdere ve Uğur Mumcu caddelerini kullanabilecek.

Bisiklet yolu için 05:30-10:30 saatleri arasında Cuma Yolu caddesi ve caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklar, Mihrişah Valide Sultan caddesi ve caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk caddesi ve caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklar caddeye giden yol (Kavacık Köprüsü’nden sahile Tek Yön istikametinde) trafiğe kapatılmıştır.

Bu caddelere alternatif olarak Atatürk Caddesi Kavacık Yönü (tek yön), Yeni Riva Caddesi, Orhan Veli Kanık Caddesi, Okul Caddesi, Otağtepe Caddesi ve M. Ali Birand Caddesi kullanılabilir.

Bisiklet yolu için TEM Otoyolu Güney Maslak kavşağından güney yolu, TEM Otoyolu güney Maslak tali yol kavşağı ve TEM Otoyolu güney Etiler katılım noktası 06.00-9.30 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

Bu caddelere alternatif olarak Büyükdere Caddesi, 15 Temmuz, Şehitler Köprüsü, Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü belirlendi.

Körfez Caddesi ve caddeye çıkan tüm sokaklar koşu güzergahı nedeniyle 07:00-11:00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak.

Sürücüler M. Ali Birand, Okul, Fatih Sultan Mehmet, Cumhuriyet yollarının yanı sıra Yeni Riva Yolu ve E-80 Karayolu’nun güney tarafını kullanabilirler.


  • Boğaziçi triatlonu
  • istanbul’da trafiğe kapatılan sokaklar
  • pazar günleri hangi sokaklar kapalı
  • İstanbul pazar günü sokakları kapattı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK