Paçacı’nın “Bize sormadan konuşuyor” eleştirisi hakkında ilk kez konuştu: Yanlış anlaşılmış

Paçacı’nın “Bize sormadan konuşuyor” eleştirisi hakkında ilk kez konuştu: Yanlış anlaşılmış

19
0
PAYLAŞ

Paçacılar "bize sormadan konuşuyor" eleştirisi hakkında ilk kez konuştu: Yanlış anlaşıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na vekili Cihan Paçacı’nın eleştirilerine ilişkin ilk kez konuştu: “Benzersiz ve bize sormadan konuşuyor”. Akşener’e göre Paçacı’nın sözleri yanlış anlaşıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Milletvekili Cihan Paçacı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirileri için “Benzersiz ve bize sormadan konuşuyor” dedi ve bazen iyi niyetli ifadeler yanlış anlaşılabiliyor.

İYİ NİYET BEYANLARI

İYİ Parti lideri Meral Akşener, bu sözler üzerine Halk TV’den Fikret Bila’ya açıklama yaptı. Milletvekilinin sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyleyen Akşener, “Sayın Kılıçdaroğlu da açıkladı. Sorun yok. Elbette ittifak içindeki her parti kendi kurumsal kimliğini koruyor. Bazen iyi niyetle yapılan açıklamalar yanlış anlaşılabiliyor.”

Milletvekili Cihan Paçacı, CHP genel başkanını şu sözlerle hedef aldı:

Gençlere, esnafa, çiftçilere, kanun koyanlara sözler veriyor. Madem birlikte hükümet kuracağız, bize sordunuz mu? Bu tür açıklamalar önce bir program oluşturmadan doğru olmayacaktır. CHP’nin mi yoksa İYİ Parti’nin mi yapacağı konusunda bir zorunluluk varsa, bu ortaklarla görüşülmeli ve karşılıklı görüşe dayalı olarak iletilmelidir.


  • Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu
  • Cihan Paçacı Millet İttifakı
  • Millet İttifakı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK