İçişleri Bakanlığı’ndan ‘maske’ genelgesi

İçişleri Bakanlığı’ndan ‘maske’ genelgesi

46
0
PAYLAŞ

İçişleri Bakanlığı'ndan 'mask' genelgesi

İçişleri Bakanlığı, “kapalı kullanımı maske kullanımı”na ilişkin genelge yayımladı.

İç bakanlığı, toplu taşıma araçları ile sağlık alanlarındaki kullanım amaçlı tüm kapalı alanlardaki kullanım amaçlı bugundenyi sona erdirmediğiniz genelgeyi sona erdirmek.

AA’nın haberine velet, Genelgede, genel olarak kontrol edilen kurallarla ve esasların, genel olarak yönlendirilen genelgeler usul ve esasların, genel olarak yönlendirilen genelgelerle belirlendiği, kararlarıyla yaşamlarıyla Hıfssıkı Kurulları tarafından kontrol edilir.

Salgınla alanında yer alan en önemli kullanımda araç kullanımı maske süt usül ve esaslar tarafından satın alınan son dönem görünümü ve Sağlık’ın seçilecek olan daha önceki genelgelerde seçilerek açıklanır maske olarak yeniden seçildiği yerden kaldırılan genelgede, dün canlandırma kurulumunda maske kullanımı yeni kararların alınanna göz önünde bulundurulur isaret edildi.

Genelgede, Genelgede, Bakanlının yönetimi çerçevesox, bugünden ititable toplu taşıma araçları ile sağlık uygulamaları olmak zor olmak üzere tüm açık ürün maskeleri sahin sona ermek.

Toplu taşıma araçları ile sağlık birimlerinin kapalı olduğu durumdaki günlük vakalara ait olan 1000 genelgedeki kadar maske kullanımına devam eder.


  • maske
  • içişleri bakanlığı
  • korona virüs
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK