Cumhurbaşkanlığından reklam filmi: Türkiye, tecrübeli ortağınız

Cumhurbaşkanlığından reklam filmi: Türkiye, tecrübeli ortağınız

27
0
PAYLAŞ

Cumhurbaşkanlığı tanıtım videosu: Türkiye, deneyimli ortağınız

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, yabancı yatırımcılar için bir reklam filmi yayınladı. Yabancı yatırımcıları Türkiye’ye davet eden filmde, “Türkiye deneyimli ortağınızdır” yazıyor. İfadeler kullanıldı.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi tarafından yabancı yatırımcıları ülkeye çekmek için hazırlanan tanıtım filmi; BBC ve Bloomberg gibi uluslararası kanallarda yayınlandı.

DHA’da yer alan habere göre; Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, “Deneyimli ortağınız Türkiye” mesajıyla yabancı yatırımcılar için bir reklam filmi hazırladı. Yelkenli tekne tarihi boyunca yabancı yatırımcıları Türkiye’ye yatırım yapmaya davet eden bir ticari; BBC, Bloomberg, CNN ve Euronews gibi uluslararası kanallarda yayınlanmaktadır.

İngilizce hazırlanan tanıtım filminde şöyle deniyor: “İyi bir yatırım yolculuğa çıkmak gibidir. Bu yolculuğa sağlam bir yoldaşla çıkmalısınız. Sizinle mücadele eden, gücüyle fark yaratan bir yoldaş, almaktan çekinmez. sorumluluk “Türkiye, yılların yatırım tecrübesiyle yol arkadaşınız olmaya hazır. Hazır olduğunuzda birlikte seyahat edelim, yatırım hedeflerinize birlikte ulaşalım” denildi.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi logolu filmde “Türkiye, deneyimli ortağınız” mesajı yer aldı.


  • Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi
  • Reklam
  • yabancı yatırımcı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK