Cemile’nin katili bulundu! Sır perdesi, merdivende silinmiş kan iziyle aralandı

Cemile’nin katili bulundu! Sır perdesi, merdivende silinmiş kan iziyle aralandı

46
0
PAYLAŞ

Cemile'nin katili bulundu!  Gizlilik perdesi, merdivenlerdeki kan iziyle aralandı.

Sultangazi’de 5 arkadaşıyla birlikte İstanbul’da bir evde koltuk altından vurulan 17 yaşındaki Cemile Şenel’in katili bulundu. Gizlilik perdesi, merdivenlerdeki kan iziyle aralandı.

17 yaşındaki Cemile Şenel, İstanbul Sultangazi’de bir evde 5 arkadaşıyla otururken koltuk altından vuruldu. Polis ekipleri, kamera görüntülerine ve temizlenmek üzere olan merdivenlerde kan izlerine dayanarak Şenel’in katilini buldu.

Sabah’ın haberine göre, İstanbul Polisi İstanbul’un Sultangazi ilçesinde, Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün “cinayet” soruşturması başladı. İddialara göre; Eski Edirne Asfaltı Caddesi’ndeki bir adreste 5 arkadaşıyla birlikte yaşayan 17 yaşındaki Cemile Şenel, evinde çıkan tartışmada vurularak öldürüldü. Soruşturmayı başlatan Sultangazi İlçe Polisi; cinayette gizem perdesini araladı.

KOLTUK ALTINDAKİ TOP İLE HAYAT KAYBET

Söz konusu adreste Cemile Şenel, Tuğba C., Ramazan R.Ç., Servet S., Nusret T. ve sevgilisi Aysun C. yaşıyordu. İddialara göre; Servet S. ile Nusret T. arasında kız meselesi yüzünden tartışma çıktı. Nusret T. ruhsatsız silahını çıkarınca Servet S, “Bu silahı çıkarırsan ateş edersin” dedi. Nusret T. silahı ateşlemek isterken Ramazan R.Ç. arkadaşı Nusret T’nin elinde bir hareket. Ateşlenen silahtan çıkan kurşun Cemile Şenel’in koltuk altına saplandı. Olayda Cemile Şenel hayatını kaybetti.

KOLTUKTA KAN İZLERİ TESPİT EDİLDİ

Ramazan R.Ç. Polise verdiği sözlü ifadede, “Kızı sokakta buldum” dedi. Çelişkili ifadelerden şüphelenen Sultangazi İlçe Polis memurları; Yolda güvenlik kameralarından gelen görüntüleri inceledi Ramazan R.Ç. hastaneye geldi. Ramazan R.Ç. yoldan çıkarak hastaneye kaldırılan Cemile Şenel, takibe alınarak olay yerine ulaştı.

APARTMAN MERDİVENLERİNDE DE KAN ÇIKARILMIŞTIR!

Dairenin merdivenlerinde silinmiş kan izleri bulundu. Olayın meydana geldiği daire tespit edildi ve adres arandı. Bir hafta önce evde uyuşturucu arandığı ortaya çıktı. Kiralık adresteki kanepede de kan lekeleri ve iki boş kovan bulundu. Sultangazi İlçe Polis Karakolu’nda güvenlik kameralarıyla incelemeye devam edilen; Olaydan sonra kız arkadaşı Aysun C., apartmandan ayrılan Nusret T.’nin kimliğini açığa çıkardı.

25 CEZA KURALINIZ VAR, TUTUKLANACAKSINIZ

39 yaşındaki Nusret T.’nin kasten saldırı, uyuşturucu, tehdit, yağma ve silah yasasına direnme suçlarından 25 kaydı olduğu ortaya çıktı. Aysun C., Ramazan R.Ç., Tuğba C. ve Servet S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İddiaya göre, zanlıların ifadelerinde o gece yaşananları birbiri ardına anlattıkları, Nusret T.’nin Cemile Şenel’e isabet eden silahı kullandığı ve cinayet zanlısı Nusret T. olayın ardından kaçtı. Nusret T. de Sultangazi ilçesindeki olayda kullandığı silahla tutuklandı.

KAZA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

Yaşanan trajik olayın ardından Sabah’a konuşan anne Neval Şenel, “Kızım iki yaşından beri babasız büyüdü. Bir süredir depresyonda, sürekli evden kaçıyor. Onu bir koruyucu aileye vermek zorunda kaldık. Geçenlerde bana, sonra arkadaşlarıma geldi. Evden çıktı ve ben gidiyorum dedi. Geri gelmeyince korktum, bu yüzden polise haber verdim. Sultangazi’de bir kızın öldüğü haberini aldım. Kimlik tespiti için gittiğimde cesedin kızıma ait olduğunu anladım. Biri ya da biri kızımı alıp “Trafik kazası geçirdi” diyerek hastaneden çıktı ve “Ne oldu bilmiyorum ama kızımın bazı arkadaşları hiç fena değildi. Bir an önce onların amellerini cezalandır, kızım gitti, cennette melek oldu ve bir daha gelmeyecek. Diğer ailelere zarar gelmesin” dedi.


  • Cemile enels katili bulundu
  • Cemile Şenel’in öldürülmesi
  • Cemile Şenel cinayeti son dakikada
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK