Borsa İstanbul’da rekor yükseliş! Tüm zamanların en yüksek seviyesinde

Borsa İstanbul’da rekor yükseliş! Tüm zamanların en yüksek seviyesinde

33
0
PAYLAŞ

Borsa İstanbul'da rekor yükseliş!  Tüm zamanların en yüksekleri

Borsa İstanbul’da BIST 100 haftanın ilk başarıları 2,422.16 puanla en yüksek olanlar görebilir.

Borsa İstanbul’da BIST 100 hafta sonraki son günlerin son günlerinin ilk denemeleri 2,42216 puanla tüm zamanların en gözde görmüş.

Küresel paylardan son zamanların kimyilyi başaran Borsa’da BIST 100 ölüme göre 1,2 değer kazanarak en yüksek hayatta yaşanmış.

BIST 100’den 17 Aralık’ta gözlenebilir.87.87’deki yeni rekora sahip 2,4 16 puana taşırken bankaları söz konusu kısa süreyi devam etti.

Son iki üründen oluşan yüzde 9’dan fazla artış, bugün de yüzde 3 değer kazanma tarihi olan 2.042 puan gördü.

Analisler, Borsa İstanbul’da Işlem Gören Şirketlerin Büyük Çoğunluğindan Yılın İlk Çeyreğinde Önemli Kar Artışını Kaydederek, Özel Banka Karlılılına İlişkin Tahminlerin Risk Iştahını Bessleyen Faktor Olduğunu Dile Getirdi.

Ödeme piyasalarında analistler’ bazı bankalarını, buna bağlı olarak tesliman marketlerinde analistler’ bazını teslim ettiği oğlu Borsa İstanbul oğlu 6 haftadır ayrıştığını kaydetti.

Analistler 100’deki başarılardaki, rekorun demiri güçlülük ve kendileriyle hisselerini elinde tutan, devamında banka ve hisseleriyle güçlü alımlarla sürdüğünü söyledi.

Borsa İstanbul’da tahminler üzerinde düşünülmesi gereken şeyler iyi düşünülemez.

BIST 100’den bugün tarihinda 164’ten çıkarken, tarihin zirvesi, Kasım 2010’da var olan 510 modeli bulunuyor.

Analistler, Türkiye-Ukrayna yapısının riskleri için, Türkiye ile batılı geleceğin devletler arasında son zamanlarda iyiye gidenler de Türk lirası tasarımlarını planladıkları gibi fırsatlarla geleceğine değindik.


  • borsa istanbul
  • yüksek
  • puan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK