Bahçeli: Gaziliğin oranı, yüzdesi olmamalıdır

Bahçeli: Gaziliğin oranı, yüzdesi olmamalıdır

32
0
PAYLAŞ

Bahçeli: Gazi kotası yüzde olmamalı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Gazi kotası yüzde olmamalı. Gazilik haklarına kavuşmayı bekleyen 20.000’e yakın kardeşimizin yanındayız. Gaziler yalnız değiller, evsiz değiller, umutsuz değiller, çaresiz değiller.”

Gaziler Günü münasebetiyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından “Gazi” unvanını bekleyenlere mesaj gönderdi.

Bahçeli, paylaşımında şunları söyledi:

“GAZILISH EN BÜYÜK CINE DES HEROS”

“Gazilik, adil ve onurlu bir mücadelenin paha biçilmez ödülü, vatan ve millet sevgisinin emsalsiz savunmasıdır. Türk tarihinin her sayfası şehitlerimizin kanıyla yazılmıştır, gazi milletimizin feragati ile taçlandırılmıştır. , meclis gazidir “Devlet gazidir. Gazilerin milletimizin namusunu ve canını şereflendirdiğine şüphe yoktur. Bu aydınlık gelecek bizim güvenliğimizdir, bağımsızlığımızdır.”

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle, ebediyen vefat eden Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Kıdemli; cesaret, bilgelik, yiğitlik, öngörü ve fedakarlığın sembolü; Bu, kahramanlığın muazzam göğsü.”

“GAZİZLİLİK YÜZDESİ OLMAMALI”

“Terörle mücadelede yaralanan ve gazi sayılmayan kahramanların mağduriyetlerinin giderilmesi için her türlü çabayı göstereceğimizi vurguluyor ve Parti dediğimiz kanunun arkasında durduğumuzu özellikle paylaşıyorum. gaziler olmamalı, “Biz yanınızdayız. Gaziler yalnız değiller, evsiz değiller, umutsuz değiller, çaresiz değiller. Milliyetçi Hareket Partisi yanlarındadır.”


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK