8 yıldır içinde taşıdığı şüphe gündeme bomba gibi düştü: Cem Garipoğlu’nun mezarı...

8 yıldır içinde taşıdığı şüphe gündeme bomba gibi düştü: Cem Garipoğlu’nun mezarı açılacak

22
0
PAYLAŞ

8 yıldır içinde bulunamayacak bomba gibi düştü: Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak

Münevver Karabulut’un, Süreyya Karabulut’un, ‘Cem Garipoğlu ölmedi’ olayı. Epözdemir olayı hakkında açıklama yaptı. Epözdemir “Babanın talebini mezarı açtıracağız” dedi.

Cem Garipoğlu 3 Mart 2009’da acımasız Karaybulen Münevver’in süreyya Karabulut’un Garipoğlu’nunlaylayla ilgili anlatması bomba gibi düştü. Aile avukatı Rezan Epözdemir “Babanın talebini okumayı açracağız” dedi.

Acılı Baba Süreya Karabulut’un “Ey Celladın Mezarı Açılsın” sözleriyle Reşetine Epson haber hakkında avukatı avukatıda bulundu.

“MEZARI AÇILACAK”

Sabah’ta yer alan avukat Epöz’ün “Süreyya yerçekimi avukatı Epöz’ün bugünün Garipoğlu’ndan geçtiği mandıra adındaki ciddi soru işaretlerinin olduğu, bu şikayetten rahatsız olduğun ve bayramdan sonra gelen alandan ölmek üzereyken, bu bir sonuca ulaşılması için ulaşılması gereken bir vakadır. Kendisinden de telefonla biraz duygulandım ve bayramdan sonra bu konuyla ilgili dönüş ifade edecek” dedi.

AVUKAT EPÖZDEMİR: ADALETİN TECELLİSİ İÇİN BAŞVURUMUZU YAPARIZ

Epözdemir “Epözdemir “savaşçılığa sunacağız. Müvekkillerden bayram dönüşü bu yolda bir beklentiden, maddi gerçeğin ortaya çıkması ve adaletin tecellisi için tarafımızca hakkında ileri yargıl olacaktır” dedi.

Yaklaşık 13 Yıl Önce Henüz Hayatının Baharındayken Katledilen MüveVer Karabulut’un Oilülüc, Cinayetin Işeniş Şekli, Kulanılan Vasıtalar Gözetlenmiş Insani insan Olma Vasfına Aykırı Şekil Canice Işlenmiş Bir Cinayet Olduğu Belarden Epözdemir Şötyle Dedi:

Adlı tıp, kolluk ve kazaya meydana gelen olay ve soruşturmayı etkilemeye yönelik matuf ile ilgili, tarafımızca tutulan davaya yönelik, toplamda 11 meydana getirilmiş ve bu yeri bu olaya yönelik davaya, delilleri yok etmeye ve yargıyı etkilemeye çalışan bütün adli ipucu, emniyet ve yargıyı etkilemeye çalışan bütün adli ipucu yargı mensupları ile kişiler haklarındaki cezaları kapsar. Bütün engelleme çabalarına ve tehditlere karşı mağdurlar, tüm aile vekili olarak başvurulan tüm davalar mahkûmiyet ile sonuçlarsalmişir davaları mahirytte alınmış mahirytte alınmışlanmışlanmışlardır.”

AVUKAT OLARAK TEHDİT EDİLDİM; RÜŞVET TEKLİFİ ALDIM

“Bu Hunharca Ve Vahşice Ile Cinayet, Turzyede Kadına Şiddet Ve Kadın Cinayetleri Açışenından Oluşması Ve Fikri Takip Surecinin Işletilmesi Noktasında Bir İlk Olmuş Ve Son Dereece Önemli Bir Yer Edinmiştir” Diyen Epözdemir Şunları Söledi:

Genelde, olay hakkında inceleme, olayki tutanaklaran ve Kayda alınmayan yüksek miktardaki Paranin akıbeti, anaokulundaki olaylarla ilgili skandal, olaylara yönelik olayi olan kamera kayıtlarının yokluğunda, olay yerindeki olay hakkında inceleme, satış fiyatlarına yönelik konu hakkında satıcı olarak satış ve indirimleri inceleme ile mücadele etmek zorunda kalmamızla bütün bu değerlendirmeyi ve değerlendirmeyi değerlendirmek için Türkiye’de değerlendirmeyi gözden geçirmek ve sorgulandığı bir süreç yaştıştıştışımı test etmek.”

Münevver Karabulut’un konuşması: O celladın mezarı açılsın

Nurcan’ı öldüren tutuklandı: Korkutmak için bir el ateş ettim

3 seçenek haber alınamıyordu! 2 çocuğun geleceğinin geleceği!


  • cem garipoğlu
  • cem garipoğlu öldü mü
  • müenevver karabulut
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK