‘Taputakas’ ile güvenli alışveriş dönemi

‘Taputakas’ ile güvenli alışveriş dönemi

44
0
PAYLAŞ

'Taputakas' ile güvenli alışveriş çağı

Gayrimenkul alıcı ve satıcıları Takasbank TAPUTAKAS sistemini kullanmakta, alım satım yaparken güven sorunu ortadan kalkmaktadır.

Takasbank tarafından geliştirilen ve gayrimenkul alım satımında tarafları koruyan “TapuTakas sistemi” ile alıcı ve satıcıların dolandırıcılık ve hırsızlık sorunları ortadan kaldırılarak taraflar korunmaktadır. TapuTakas sistemi sayesinde kullanıcılar, nakit, hırsızlık, sahte para ve dolandırıcılık riski olmadan düşük maliyetle gayrimenkul işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

SİSTEMİ KULLANAN KİŞİ SAYISI ARIYOR

Takasbank Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Avşar R. Sungurlu; “Ülkemizin sermaye piyasalarında küresel değer yaratan ve sermaye piyasalarında uzun yıllardır takas, teminat, risk ve nakit yönetimi hizmetleri sunan Takasbank ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü iş birliğiyle uygulanan tapu sicil sistemi, , gayrimenkul alım satım işlemlerinde ortaya çıkabilecek tüm olumsuz durumların önüne geçmeyi amaçlayan bir hizmettir.” Sungurlu, sistemin kullanıcı sayısının her geçen gün arttığını vurguladı.

Avşar R. Sungurlu Takasbank Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi

GÜVENLİ GAYRİMENKUL TİCARETİ, DÜŞÜK MALİYET, YÜKSEK HIZ

TapuTakas web sitesi ve mobil uygulamasının vatandaşların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilip faaliyete geçirildiğini anlatan Sungurlu, TapuTakas sistemi ile kullanıcıların emlak fiyatı ne olursa olsun sabit ve düşük maliyetle kendilerini korumalarına olanak tanıdığını belirtti. Son dönemde haber kanallarında hepimizin sıkça yaşadığı olumsuz durumların yaşanmaması için vatandaşlarımızı TapuTakas sistemini kullanmaya çağıran Sungurlu, sistemle ilgili detaylı bilgiye www.taputakas.com.tr adresinden ulaşılabileceğini söyledi. TapuTakalar. mobil uygulamalar mevcuttur. Sungurlu, vatandaşlarımıza Takasbank olarak hizmet etmekten mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

‘TAŞITTAKAS’ VATANDAŞLARI KORUMAYA DEVAM EDİYOR

Takasbank’ın geliştirdiği güvenli ödeme sistemi ‘TaşıtTakas’ ile araç alım satımında dolandırıcılık, hırsızlık, nakit taşıma ve güven sorunlarını ortadan kaldırıyor ve taraflar işlemlerini güvenle yürütüyor. ‘TaşıtTakas’ ile kullanıcılar, nakit taşıma riski olmadan, çok düşük maliyetle satın alma bedeli ve mülkiyet haklarını aynı anda takas edebilirler. Takasbank Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Avşar R. Sungurlu; “Ülkemizin finansal ekosisteminin en önemli unsurlarından biri olan Takasbank, Türkiye Noterler Birliği ile işbirliği içinde geliştirilen, ülkemizdeki ilk güvenli ödeme sistemi olma özelliğini taşıyor. Takasbank Teknolojik Altyapı, Ar-Ge deneyimi ve sektör bilgisi.”

GÜVENLİ ARAÇ TİCARETİ MÜMKÜN

Sungurlu, ortak güven sorununun altını çizerek, “TaşıtTakas, vatandaşların düşük maliyetle araç alıp satarken oluşabilecek dolandırıcılık, hırsızlık gibi olumsuz durumlardan korunmasını sağlıyor ve halkın bu sistemi tanıtmak için istekli olduğunu” söyledi. Vatandaşlar sistemin faydalarının farkına vardıkça Araç Takas’ı kullanarak araç satın alabileceklerini açıkladı.

Sungurlu, GeçitTakas sistemine web sitesi ve mobil platformlar üzerinden online olarak erişilebileceğini belirtti.


  • Mülk
  • döviz bankası
  • taputakalar
  • avşar sungurlu
  • Dükkan
  • İş haberleri
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK