“5G’de öncü olacağız”

“5G’de öncü olacağız”

36
0
PAYLAŞ

"5G'de var"

Türk Telekom’dan milli teknoloji için üç hamle. Dünyada yaşananlar, yerli ve milli teknolojiler bir kez daha ortaya çıkardı. Türk Telekom da yerli teknoloji altyapısını daha da kullanım için konaklama’da 3 ayrıya imza atmaya hazırlanıyor.

Dünyanın gündemine Rusya-Ukrayna yapısıyla yerli ve milli yatırımların daha da artanken bu yöndeki hareketlie onun günü yenileniyor. Türk Telekom bu planlamayı hayata geçirmek planlanıyor. Şirket, yerli teknoloji altyapısını daha da sistem için bir dizi anlaşma imzalıyor. Bu Huawei ile işbirliğine imza atacak olan Türk Telekom, Odine Solutions ile bulut bilişimleştirme çözümleri üzerine orta gerçekte tanıtacak. ZTE ve Netaş ile de iyi niyet sözleşmesini hayata geçirecek olan Türk Telekom, SEBA platformunu da tanıtacak. Ayrıca şirket akıllı tarım konusunda TARNET ile sunumda sunumda açıklayacak.

VERİMLİLİĞİ ARTIRACAK

Türk Telekom CEO’su’su Ümit Önal, yeni imzalayacakları anlaşmaların detaylarını açıkladı: “Nokia ile eleştiri uygulamalarına yönelik minimuma indirecek, üretimi, yakınlaştıracak, 5G’nin düşük, yüksek bant ve yüksek olacaktır hız kapasitelerini kullanan endüstri 4.0 denemeleri. de yeni nesil üretimn oyuncak ayılar halen devam etmektedir.”

TÜRKİYE 5G’DE ÖNCÜ OLACAK

Önal, Türkiye’yi 5G’de başlangıç ​​yapmak için hızla ilerlediklerini vurguladı. Ümit Önal, bu seçmeli fabrikalar üzerine yapılacakları deneme projeleriyle endüstriyel 5G konusunda iyi bir şekildena dikkat dikkat çekti.

1.4 MİLYON HANEYE DAHA ELYAF GELİYOR

verilen uygun, Türk Telekom, tedarikte bir sorun olmaz 1.4 milyon haneyi daha fiberle tanıştıracak. Önal, fiber yatırımları önceliklendirerek, büyümek, 5G’ye uygun hale getirmek, internet penetrasyonunu iyileştirebilir ve daha iyi bir şekilde büyütülecek şekilde yoğunlaştırılmışlarını söyledi. 5G ve yeni nesil teknolojilerin kilometre taşı fiberlerini aktaran Önal, “2021 yıl sonu milyon haneyi çıkarıyoruz.” kapdi.


  • türk telekom
  • milli teknoloji
  • umut önal
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK