Ultra uygun fiyatlı bir oyun dizüstü bilgisayarı mı arıyorsunuz? Lenovo’nun IdeaPad...

Ultra uygun fiyatlı bir oyun dizüstü bilgisayarı mı arıyorsunuz? Lenovo’nun IdeaPad 3’ü 379 dolara satışta

22
0
PAYLAŞ

Bir PC oyunu kafiri olarak adlandırılma riskine rağmen, entegre grafiklere sahip, küçültülmüş bir Lenovo IdeaPad 3’ü öne çıkarmaya karar verdim. Ama beni dinleyin, Walmart’ta 379 $’lık bir fiyat etiketi ile (499 $’dan aşağı), bu, kendi Donanımında veya Nvidia’nın GeForce gibi bir hizmet aracılığıyla bazı oyunları oynayabilen bir dizüstü bilgisayar için aldığı kadar ucuz. Şimdi.

Son noktadan bahsetmişken, oyunları, hatta en yeni oyunları bile buluttan yayınlamak için süper güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Aslında, bir GeForce RTX GPU’nuz yoksa, GeForce Now’daki Cyberpunk 2077, bu dizüstü bilgisayarda olmayan harika. ne olmuş yapmak Bu dizüstü bilgisayar orada mı?

Ultra uygun fiyatlı oyun dizüstü bilgisayarı

Lenovo IdeaPad 3 | Ryzen 5 3500U | 8GB RAM | 256 GB SSD | 499 $ Walmart’ta 379 $ (120 $ tasarruf edin)
Bir oyun dizüstü bilgisayarına mümkün olduğunca az harcama yapmak istiyorsanız ve entegre grafiklerle yoldaysanız, IdeaPad 3 sağlam bir seçenektir. Hafif oyunları işlemek veya GeForce Now veya Stadia gibi bir hizmet aracılığıyla oynamak için AMD’nin Zen + CPU çekirdeklerini (dört) Vega GPU çekirdekleriyle (sekiz tanesi) birleştirir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK