Sneki Snek Oyun koltuğu minderi başınızı ve çevreyi destekler

Sneki Snek Oyun koltuğu minderi başınızı ve çevreyi destekler

14
0
PAYLAŞ

Son olarak, hevesli hayranların yoğun baskısından sonra Razer çok sevimli
“Sarılma için optimize edilmiş” yılan maskotu Sneki Snek, başlangıçta peluş formda ve şimdi “çoğu oyun koltuğuna uyan” bir yastık olarak somutlaştırıldı.

Her şey Razers tasarımcılarından birinden yeni doğan çocuğuna kadar basit bir doodle olarak başladı ve şimdi bir kartopu olarak ortaya çıktı ve bu süreçte inanılmaz bir takipçi kazandı. Give Us Sneki Snek’in Facebook sayfasında görüldüğü gibi, insanlar sevimli yaratığı dövdüler bile.

Conservation International ile birlikte Razer, Sneki ürünlerine olan sınırsız talebi koruma çabalarını desteklemek için bir fırsat olarak kullandı. Her satın alma, kaydedilen 10 ağaca eşittir. Şirketin CEO’su Min-Liang Tan’ın dediği gibi, “Daha fazlasına sahipsek, daha fazlasını yapmalıyız.”

Razer'in koruma girişimi şimdiye kadar 151,500 ağaç kurtardı

(İmaj kredisi: Razer)

Razer şimdiden 151,500 ağaç kurtardı (bu yazı yazılırken), bu da Sneki-Snek kampanyasının şirketin 1 milyon ağaç hedefinin yüzde 15’ine ulaştığı anlamına geliyor. Ve başka bir şaşırtıcı Sneki evrimi ortaya çıkmadan önce sadece 98.500 ağaç kaldı (9.850 Sneks). Her dönüm noktasında – 250.000, 500.000, 750.000 ve 1 milyon ağaçta – başka bir Sneki ürünü vahşi doğaya salınır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK