Oculus Quest nihayet tekrar sipariş edilebilir, ancak Temmuz’a kadar teslim edilmeyecek

Oculus Quest nihayet tekrar sipariş edilebilir, ancak Temmuz’a kadar teslim edilmeyecek

35
0
PAYLAŞ

Devam eden koronavirüs yasakları birçok ürün türünü bulmayı zorlaştırdı: tuvalet kağıdı, web kameraları ve hatta VR kulaklıkları. Bütün gün evde oturmanın VR’yi çok daha çekici hale getirdiği ve popüler kulaklıkların çoğunun geçen ay tükendiği ortaya çıktı. Neyse ki Oculus, Quest kulaklığı için sipariş almaya geri döndü, ancak gönderilmesi için yaklaşık bir ay beklemeniz gerekecek.

Oculus Quest’in hem 64GB hem de 128GB modelleri yine şirketin online mağazasında sırasıyla 399 dolar ve 499 dolar fiyatla satışa sunuluyor. Ancak bir püf noktası var: Mevcut nakliye tahminleri Temmuz ayı sonlarında, bu nedenle yeni kulaklığınızın gelmesi için yaklaşık bir ay beklemeniz gerekecek.

(Resim kredisi: Oculus)

Beklemeye aldırmazsanız, kulaklığın tadını kesinlikle çıkaracaksınız. Bir oyun bilgisayarı gerektirmeyen, takılıp takılacak can sıkıcı kabloları olmayan, tamamen bağımsız bir ünitedir. Ancak yine de Quest’i bilgisayarınıza 79 $’lık yüksek bant genişliğine sahip resmi bağlantı kablosunu (siparişte siparişinize ekleyebileceğiniz) veya bazı USB 2.0 kablolarını kullanarak bağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK