Nvidia RTX 3060 grafik kartı nereden satın alınır – canlı güncellemeler

Nvidia RTX 3060 grafik kartı nereden satın alınır – canlı güncellemeler

19
0
PAYLAŞ

Güncelleme

RTX 3060 testlerindeki ambargo zaten kaldırıldı, bu nedenle Zotac GeForce RTX 3060 12GB Twin Edge incelememize göz atmayı unutmayın. Ambargo 09:00 PT’de (12:00 ET / 17:00 İngiltere) kaldırılacağı için henüz kartları satın alamayacaksınız.

GeForce RTX 3060 için Founders Edition olmadığını unutmayın. Yani bu kartları doğrudan Nvidia’dan veya bu tür şeyler için kurulmuş bir web sitesinden satın alamazsınız.

Bu RTX 3060, önerilen perakende fiyatından biraz daha pahalıdır. Best Buy’da şimdiye kadar gördüğümüz en ucuzu, sizi 389 dolara geri getirecek bu EVGA kartı:

EVGA Best Buy'da

(İmaj kredisi: Best Buy)

Sürece biraz daha şans eklemek istiyorsanız, Newegg Shuffle’da her zaman şansınızı deneyin (hayatta olmak için ne kadar zamanınız var).

Yeni yumurta karıştırma

(İmaj kredisi: Newegg)

Ebuyer hamster üzerindeki baskı artıyor gibi görünüyor.

Ebuyer aşırı yüklendi

(Fotoğraf kredisi: Ebuyer)

Kısa bir süreliğine piyasaya sürülen kartlar bazı endişe verici fiyat etiketlerini salladı. Grafik kartlarının şu anda yüksek talep gördüğünü biliyoruz ancak bu kart için 399,99 £ çok mantıklı değil. Şu anda başka bir şey almamış olsaydın, bunların bir anlamı olmazdı.

Ne kadar?

(İmaj kredisi: Zotac)

Tarama, stokta üç farklı model varmış gibi görünüyor, ancak tıklarsanız satın al düğmesini bulamazsınız.

RTX 3060'ı tarar

(Resim kredisi: Tarama)

Micro Center’ın envanteri var gibi görünüyor, ancak yalnızca mağaza içi müşteriler için. Anlaşmanın ne olduğunu görmek için aradık ve ilk gelen alır sadece geçerlidir.

Amazon ABD, bu öğleden sonra bir RTX 3060’ı takip ederken ne beklememiz gerektiğini aşağı yukarı söylüyor.

Amazon ABD RTX 3060

(Fotoğraf kredisi: Amazon)

Kendilerine RTX 3060 alacak kadar şanslı olan var mı? Orada birkaç tane gördük. Resmi lansmandan 30 dakika sonra buradayız ve zaten bir tane yoksa, muhtemelen bir tane de bulamayacağınızdan şüpheleniyorum.

Bu hız aşırtma ekranının ne kadar parlak olduğunu anlamak için bir dakikanızı ayırabilir miyiz? Yani ekran kartı almaya çalışırken kendinizi bulmak isteyeceğiniz bir sayfa değil ama yine de biraz gülümsemekten kendimizi alamadık.

Hız aşırtma 404

(Fotoğraf kredisi: hız aşırtmacılar)

Gittikçe daha fazla GPU’nun saat boyunca yavaş yavaş satışa çıkması (tükenmesi) nedeniyle bu, B&H Photo’da bekleyen bir oyundur. Şu anda web sitesinde bulunan RTX 3060’ın listesi.

B&H RTX 3060 rulmanlar

(İmaj kredisi: B&H)

Box.co.uk’de listelenmiş bir ton RTX 3060 var, ancak hepsinin fiyatı şimdi TBC £ ‘a düştü, bu da muhtemelen bir tane yakalama şansınızın kalmadığı anlamına geliyor.

Box.co.uk RTX 3060 deposu

(Fotoğraf kredisi: Box.co.uk)

RTX 3060’ın Kurucu Sürümü yoktur, bu nedenle Nvidia mağazası yalnızca bir noktada stokları olabilecek çevrimiçi perakendecilere bağlanır. Bu kullanılabilirlik kontrol düğmelerinde Nvidia’dan gelen yeşil, size belki, sadece belki, envanter olduğuna dair bir umut duygusu verir.

Nvidia RTX 3060 kullanılabilirliği

(İmaj kredisi: Nvidia)

Jorge’nin haklı olarak sorduğu gibi bu kartlardan bazıları neden bu kadar pahalı? 329 $ gerçekten bir bütçe olarak kabul edilebilirken, RTX 3060 bir “bütçe” teklifi olmalıdır.

Son zamanlarda gördüğümüz diğer tüm grafik kartları gibi, bu da yeni bir oyun bilgisayarını yükseltmek veya kurmak isteyen herkes için başka bir hayal kırıklığı anı gibi görünüyor. Daha az alternatif seçmenizi tavsiye ederim, ancak ne kadar derine inmeye istekli olursanız olun, neredeyse hiçbir harita yok.

Bir olasılık, prefabrik bir sistemi tercih etmek olabilir, bu nedenle, arkasında biraz daha fazla cazibesi olan GeForce RTX 3060 Ti’ye kesinlikle bir yükseltme öneriyoruz.

Nvidia RTX3060Ti

(İmaj kredisi: Nvidia)

Hala kendinize bir RTX 3060 almaya kararlıysanız, Origin, elde edilmesi zor GPU ile özelleştirilebilen sistemler için sipariş alan birkaç sistem üreticisinden biridir. Bu bilgisayarların teslimat süresinin yaklaşık üç hafta olduğunu unutmayın.

MENŞEİ

(Resim kredisi: ORIGIN)

Son olarak, mobil oyun alanında Best Buy ve Newegg, RTX 3060 GPU’lu 1000-2000 $ aralığında bir avuç oyun dizüstü bilgisayarı envanterine sahiptir.

Hafta boyunca RTX 3060’ın kullanılabilirliği konusunda sizi güncel tutacağız.

En iyi satın alım

(İmaj kredisi: Best Buy)
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK