Intel Rocket Lake Core i9 11900K korkak yeni bir kutu alıyor

Intel Rocket Lake Core i9 11900K korkak yeni bir kutu alıyor

41
0
PAYLAŞ

Yeni işlemci lansmanları her zaman yükselişte ve Intel, AMD’nin Zen 3’ünü yakalama sürecindeyken, şu anda tekneyi biraz daha zorlu hale getirmesi mantıklı geliyor. Yaklaşan Rocket Lake S yongaları, Halo yongası Core i9 11900K ile tamamen yeni bir görünüme kavuşuyor ve kendi diyebileceği gerçekten ayrıntılı bir ambalaj alıyor.

VideoCardz’a sızdırılan görüntünün gerçek olduğunu varsayarsak, mavi pleksiglas panellere sahip köşeli tasarım normal işlemci paketiniz değil. Bu kayıtlardan burada tam olarak ne olduğunu söyleyemeyiz, bunun dışında, ondan önce gelen temiz geometrik şekiller olmadığı açık.

(Resim kredisi: Intel)

Burada Core i9 9900K’nın dodecahedron’undan ve 10900K’nın kesilmiş köşesinden doğal bir evrim var – kesinlikle aynı zihniyete sahip – ama aynı zamanda onu biraz da kutunun dışında düşündürdüler. Intel’in yine geçen yılın sonlarına doğru piyasaya sürülen pazarlama yeniden tasarımına uygun olduğunu göreceksiniz. Bu, yeni Intel logosunu (burada sorun yok millet) ve ayrıca çekirdek marka için yeni yazı tipini alacağımız anlamına geliyor.

(Fotoğraf kredisi: Videocardz)

CORE üzerindeki mavi gölgelendirme konusunda o kadar hevesli değilim ve normal 11. gen paketinin temiz görünümünü tercih ediyorum, ama her biri kendine ait. Son sürümler pek yapışkan görünmeyebilir, ancak bekleyip görmemiz gerekecek. Kesin tarihler için hala beklememize rağmen, yeni çiplerin Mart ayında gönderilmesi beklendiği için bu da uzun sürmemeli.

(Resim kredisi: Intel)

Intel kısa süre önce nakliye nedenleriyle Core i9 10900K’nın karmaşık ambalajını kaldırmak zorunda kaldığından, Intel merkezinde iki farklı depo olup olmadığını merak ediyoruz. Halo çipini bir etkinliğe dönüştürmek isteyen ve paletlere çip almak isteyen ve dünyaya bayat hava göndermek istemeyen bir diğeri. İkincisinin kazanmasının ne kadar süreceğini görmeliyiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK