CyberPowerPC, GeForce 3060 Ti’den 3070’e ücretsiz yükseltme sunar

CyberPowerPC, GeForce 3060 Ti’den 3070’e ücretsiz yükseltme sunar

35
0
PAYLAŞ

En yeni grafik kartları yetersiz, ancak tüm bir bilgisayarı satın almak istiyorsanız, biraz daha kolay bulunabilirler. Bu rotaya karar verdikten sonra, CyberPowerPC’nin masaüstü seçimlerine göz atmak için bir dakikanızı ayırın. MLK Günü İndirimi etkinliğinin bir parçası olarak bir dizi indirim sunuyor ve daha cazip tekliflerden biri, Nvidia GeForce RTX 3060 Ti’den GeForce RTX 3070 grafik kartına ücretsiz yükseltme.

Normal şartlar altında ayrı yoldan gidip MSRP’ye bağlı kalırsanız bu iki kart arasında 100$ fiyat farkı var. Ancak şu anda durum normal olmaktan uzak. Bir pazar yeri satıcısından aşırı fiyatlar ödemeden her iki kartı da almak için bir şans ve kesin zamanlama gerekir.

GPU yükseltmesi

CyberPowerPC Masaüstü Bilgisayarları | 3060 Ti’den 3070’e ücretsiz yükseltme
Yeni bir bilgisayar mı almak istiyorsunuz? CyberPowerPC, MLK Satış Günü etkinliğinin bir parçası olarak, standart olarak GeForce RTX 3060 Ti ile gelen masaüstü bilgisayarlarda GeForce RTX 3070’e ücretsiz yükseltmeler de dahil olmak üzere bir dizi indirim ve promosyon sunuyor. Anında gönderim sistemleri hariç tüm masaüstü PC’ler için geçerlidir.
Teklif göster

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK