Bu Raspberry Pi 4 başlangıç ​​kiti ile sadece 80 $’a retro bir...

Bu Raspberry Pi 4 başlangıç ​​kiti ile sadece 80 $’a retro bir oyun kutusu yapabilirsiniz.

26
0
PAYLAŞ

Zamanında bir anlaşma hakkında konuşun (ve hayır, bu şekilde planlamadık) – bu haftanın başlarında Andy Kelly klasik konsol oyunlarını oynamak için küçük bir bilgisayarın nasıl oluşturulacağına dair bir eğitim yazdı ve şimdi Raspberry’de yaklaşık 40 $ tasarruf edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi içeren Pi 4 başlangıç ​​kiti.

Bunlar Andy’nin kullandığı parçalarla tam olarak aynı değil ama işi halledecekler. Veya bu zanaat kitlerinin mümkün kıldığı sayısız başka projede şansınızı deneyebilirsiniz. Hedefiniz ne olursa olsun, biraz para biriktirerek başlayabilirsiniz – 99,98 $’a (119.99 $’dan) ve kutuyu işaretlerseniz yüzde 10 kuponla kullanılabilir. ve Kupon kodunu uygula LABİST1 Kasada (üst üste koyabileceğiniz iki ayrı indirim) toplam tutar 79,98 dolara düşüyor.

Toplu pazarlık

Laboratuvarcılar Raspberry Pi 4 4GB Başlangıç ​​Seti | 119.99 dolar Amazon’da 78.98 $ (41.01 $ tasarruf edin)
Bu, ister kodlamayı öğrenmek ister retro bir konsol inşa etmek isteyin, çok çeşitli Raspberry Pi 4 projelerinin üstesinden gelmek için harika bir pakettir. Yüzde 10 kupon içeren kutuyu işaretlediğinizden ve promosyon kodunu uyguladığınızdan emin olun. LABİST1 tam indirim için kasada.
Teklif göster

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK